Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

WAŻNE INFORMACJE - BIEG TROPEM WILCZYM 3.03.2019

Już w tę niedzielę 3 marca wielkie patriotyczne święto biegania w Kluczborku - BIEG TROPEM WILCZYM na terenie Wojewódzkiego Kampusu Sportowo Rekreacyjnego STOBRAWA przy ul. Sportowej 7.

Program godzinowy wygląda następująco:

• godz. 10.00 Msza Św. w kościele MBWW w Kluczborku w intencji Żołnierzy Niezłomnych.

• godz. 12.00 Bieg Tropem Wilczym na dystansie 1963 m. Bieg ten ma idee symboliki związaną z datą śmierci ostatniego partyzanta antykomunistycznego podziemia i aktywną „manifestacją” upamiętnienia bohaterstwa społeczeństwa polskiego tamtych dni.

• godz 13:30 Bieg na „Piątkę” i "Dziesiątkę" - bieg o dystansie 5 i 10 km.

Na wszystkich czekają liczne atrakcje:

-dwa pojazdy grupy SKORPION

-fundacja "Strzał w dziesiątkę" (pokaz broni sportowej)

-łucznicy 

-Fotobudka AKUKU 

-namiot ratowników ZHR-HOPR-u z pokazem pierwszej pomocy

Akcje charytatywne:

1. kwesta na ekshumację żołnierzy podziemia niepodległościowego FUNDACJA NIEZŁOMNI po Mszy Św. w MBWW

 

2. na terenie kampusu będzie kwesta dla Małgosi i Bartka (zbierana na biegach w całej Polsce) www.siepomaga.pl

 

3.FUNDACJA PKO przekaże 15 tys. jeśli 150 naszych biegaczy pobiegnie z karteczkami biegnę dla Mateusza (chłopak z Kluczborka)

 

Szczegóły tych działań będę w wydarzeniu na facebooku ZHR-u.

START i META biegu na 1963 metry oraz na 5 km i 10 km będzie przy hali Sportowej - Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego STOBRAWA, ul Sportowa na wysokości parkingu.

Trasa na 1963 metry będzie przebiegała przez park do leśnej górki, tam odbędzie się apel pamięci i następnie powrót ta samą drogą. Udział w biegu na 1963 metry jest bezpłatny. Odbiór pakietów startowych przez osoby, które się zapisały wcześniej przez Internet, wyłącznie w dniu biegu w godz. 10.00-11.45 w biurze zawodów na hali Sportowej - Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa, ul. Sportowa 7.

Bieg na 5 km i 10 km(2 pętle) będzie przebiegał wyznaczoną trasą KLUCZBORSKIEJ PIĄTKI. Informujemy iż z  powodu usytuowania STARTU przy hali Kampusu STOBRAWA słupki z kilometrażem będą nieaktualne. Do odległości podanej na tabliczce należy doliczyć 300 metrów. Nowa trasa znajduje się na zdjęciu poniżej.

Przypominamy, że biuro w dniu zawodów mieści się na hali Sportowej - Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa, ul. Sportowa 7, 46-200 Kluczbork, tel. (+48) 77 415 10 80. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 10.00-15.00.

Każdy uczestnik biegu na 5km i 10 km otrzyma pakiet startowy z koszulką, talonem na grochówkę wojskową, oraz gadżetami patriotycznymi. Ponadto każda osoba, która ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal BIEGU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Zapisy internetowe na dystansie 5km i 10 km zostały zamknięte. Zgodnie z zapisem w regulaminie start w biegu mają wyłącznie osoby, które się zapisały i opłaciły wpisowe za bieg. Informujemy, że można się zapisać w dniu startu i opłacić wpisowe 35 zl w Biurze Zawodów w godz. od 10:00 do 13:00 wyłącznie do uzyskania limitu 200 osób.

Dla wszystkich osób przyjeżdżających samochodem przygotowaliśmy mapę parkingów w Kluczborku. Mapę parkingów znajdziesz tu: http://www.kluczbork.eu/214,parkingi.html

Zapisy, regulamin biegu oraz trasę biegu znajdą Państwo na oficjalnej stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku www.osir.kluczbork.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu a mieszkańców Kluczborka do gorącego dopingowania sportowców.

 

  • plakat ostateczny Tropem Wilczym 2019
  • mapa parkingi KAMPUS
  • trasa Kluczborskiej Piątki

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 16 czerwca 2019
Imieniny:
Aliny, Anety, Benona

Banery

Dni Kluczborka 2019
blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Ogłoszenie o naborze