Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Informacja na temat kładki na zbiorniku Kluczbork

Szanowni Państwo

 

W postępowaniu przetargowym prowadzonym przez Gminę Kluczbork w grudniu  2018r.  na budowę kładki pieszo-rowerowej na zbiorniku „KLUCZBORK”   zostało złożonych 7 ofert. Ceny ofertowe wykonawców  wynosiły  od kwoty  790.585,91zł   do  kwoty  2.250.973,57zł choć gmina zamierzała przeznaczyć na sfinansowanie tego zadania 700.000,00zł.

Ze względu na fakt, że oferta wykonawcy z najniższą ceną  mogła  zawierać rażąco niską cenę w stosunku pozostałych ofert, gmina zwróciła się do wykonawcy o  udzielenie  wyjaśnień i  o złożenie dowodów, że oferta nie zawiera rażąco niskiej ceny. Jednak w dniu 03.01.2019. do Urzędu Miejskiego w Kluczborku dotarło pismo, w którym ów Wykonawca  informuje, że popełnił błędy przy kalkulacji ceny oferty i  za zaoferowaną kwotę nie wykona przedmiotu zamówienia.

Ponieważ druga najniższa oferta wyceniona została na 1 555.740,8 zł, co stanowi znaczną różnicę w cenie, a ponadto przekracza kwotę jaką gmina przeznaczyła na realizacje tego zamówienia, podjęta została  decyzja o unieważnieniu postępowania przetargowego i  ogłoszeniu nowego  przetargu. Zostanie on ogłoszony już 10.01.2019 i dotyczyć będzie tego samego zakresu prac. Liczymy na to, że uda nam się uzyskać atrakcyjną cenę oraz podpisać umowę z poważnym wykonawcą, dzięki czemu już w czerwcu będziemy mogli cieszyć się kładką na naszym zalewie.

  • Zbiornik Kluczbork

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 22 maja 2019
Imieniny:
Rity, Heleny, Wiesława

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Dotacje na ogrzewanie