Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Terminy składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych i nagród promocyjnych

Termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych


Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych. Ostateczny termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych to 30 września br. (z uwagi na fakt, że wypada to w niedzielę, przyjmuje się dzień 1 października). Prawo zgłaszania kandydatów przysługuje osobom fizycznym i prawnym. Wniosek winien być umotywowany (rekomendacja) i zawierać wykaz osiągnięć zgłaszanego kandydata w okresie od stycznia br. do dnia zgłoszenia oraz podpis kandydata.
Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w w/w terminie w kancelarii Urzędu Miejskiego (budynek urzędu, I piętro, p. 133). Komisja powołana do rozpatrzenia wniosków podejmie decyzję o ewentualnej nominacji i poda ją do publicznej wiadomości. Stypendia będą wręczane  10 listopada podczas uroczystej gali z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
 
Termin składania wniosków o nagrody dla osób promujących


Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród dla osób promujących Miasto i Gminę Kluczbork – ostateczny termin to 10 października br. Prawo zgłaszania kandydatów przysługuje podmiotom gospodarczym, stowarzyszeniom i organizacjom z siedzibą w Kluczborku oraz osobom fizycznym zamieszkałym na terenie naszej gminy. Wniosek winien być umotywowany (rekomendacja) i zawierać wykaz osiągnięć zgłaszanego kandydata w okresie od stycznia br. do dnia zgłoszenia oraz podpis kandydata.
Wnioski o przyznanie nagrody składać należy do 10 października br. w kancelarii Urzędu Miejskiego (budynek urzędu, I piętro, p. 133). Komisja powołana do rozpatrzenia wniosków podejmie decyzję o ewentualnej nominacji i poda ją do publicznej wiadomości. Nagrody będą wręczane 10 listopada podczas uroczystej gali z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Formularz wniosku do stypendiów sportowych i nagród dla promujących

 

  • stypendia-sportowe

« wstecz

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 23 września 2018
Imieniny:
Bogusława, Tekli, Boguchwały
«wrzesień 2018»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze