Urząd Miejski w Kluczborku

Nawigacja:

Wyszukiwarka:

Banery

Poprawa jakości gospodarki wodno-ściekowej dla gminy Kluczbork
Termomodernizacja UM w Kluczborku
Nowy System Gospodarki Odpadami
RODO

Treść strony

Historyczny sukces kluczborskich karateków
2012.10.07
Historyczny sukces kluczborskich karateków
W pierwszym dniu XVI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym odbywających się 6-7 października 2012 w Atlas Arenie Łódź od patronatem Ministra Sportu i Turystyki sukcesy odnieśli kluczborscy karatecy
Otwarto zbiornik retencyjny pod Kluczborkiem
2012.10.03
Otwarto zbiornik retencyjny pod Kluczborkiem
2 października w Ligocie Górnej pod Kluczborkiem odbyło się uroczyste otwarcie zbiornika retencyjnego. Jest to pierwszy zbiornik retencyjny zbudowany na rzece Stobrawie. Ma on powierzchnię około 60 hektarów i jego zadaniem jest zabezpieczenie przeciwpowodziowe całego powiatu kluczborskiego. W razie potrzeby ma także uzupełniać niedobory wody w rzece Stobrawie i pobliskich stawach oraz zapewnić wodę do ochrony przeciwpożarowej pobliskich wsi i lasów.
"Jesteś Bogiem" Leszka Dawida bije rekordy oglądalności
2012.09.25
"Jesteś Bogiem" Leszka Dawida bije rekordy oglądalności
Dzieło Leszka Dawida, reżysera pochodzącego z Kluczborka, zaledwie w weekend przyciągnęło do kin 373 796 widzów, co dało mu trzeci wynik w ciągu ostatnich 20 lat. Imponujące otwarcie "Jesteś Bogiem" przechodzi do historii jako najwyższy wynik ostatnich dwóch dekad, osiągnięty przez polski film.
Wirtualne zwiedzanie
2012.09.14
Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa oraz Ośrodka Wypoczynkowego w Bąkowie:
PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY Z NGO NA 2013 ROK
2012.09.12
Jeszcze tylko do końca tygodnia (tj. 14.09.2012 r.) organizacje pozarządowe mogą zgłaszać propozycje działań, kierunków i zakresu współpracy w roku 2013, które zostaną zapisane w "Programem Współpracy Gminy Kluczbork z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2013"
SZLACHETNA PACZKA szuka wolontariuszy w Kluczborku
2012.09.12
SZLACHETNA PACZKA szuka wolontariuszy w Kluczborku
Po raz dwunasty w Polsce, a po raz pierwszy w Kluczborku. SZLACHETNA PACZKA poszukuje wolontariuszy. To dzięki nim najbardziej potrzebujący otrzymają mądrą, inspirującą do zmiany pomoc i sygnał, że nie są sami.
VII Memento Mori w Kuniowie już za nami
2012.09.11
W tegorocznym siódmym spotkaniu motocyklistów Memento Mori wzieła udział rekordowa liczba 1200 motocyklistów z całej południowej Polski oraz z Niemiec.
Wnioski do odznaczenia "Zasłużony dla Kluczborka"
2012.09.07
Wnioski do odznaczenia "Zasłużony dla Kluczborka"
Informujemy, że do dnia 10 października br. można składać wnioski o nadanie tytułu "Zasłużony dla Kluczborka"
Termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych
2012.09.07
Urząd Miejski w Kluczborku informuje, że ostateczny termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych to wyjątkowo 1 października 2012, ponieważ 30 września przypada w niedzielę.
Termin składania wniosków o nagrody dla osób promujących
2012.09.07
Urząd Miejski w Kluczborku przypomina o terminie składania wniosków o przyznanie nagród dla osób promujących Miasto i Gminę Kluczbork- ostateczny termin to 10 października br.

Kalendarium

Kalendarium
wydarzeń
Dziś jest 22 maja 2019
Imieniny:
Rity, Heleny, Wiesława

Banery

blisko_prawy3
Kino_Bajka
Nagrody certyfikaty i wyróżnienia gminy
Stobrawskie Centrum Seniora
https://www.pekao.com.pl/indywidualni/Wsparcie-Rodzin/
Czyste powietrze
baner toplayer
Dotacje na ogrzewanie